Poduszka dla mamy i niemowlaka

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt do 6.miesiąca życia. To właśnie mleko mamy dostarcza maleństwu wszystkich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego i zrównoważonego rozwoju. I jest niezastąpionym sposobem na zbudowanie prawdziwej, głębokiej więzi emocjonalnej z pociechą.

Komfort karmienia

Niewiele kobiet debiutujących w roli mamy karmiącej zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe przystawianie maleństwa do piersi. Wygodna pozycja mamy i maluszka – oto podstawa efektywnego karmienia. Tylko właściwie dostawienie pociechy do piersi pozwala dziecku dobrze chwycić brodawkę i – w efekcie – prawidłowo ssać.

Właściwie, czyli jak?

Wiele mówi się o tym, że dziecko powinno być prawidłowo przystawiane do piersi. Zdecydowanie mniej jednak mówi się o tym, jak ta właściwa pozycja powinna wyglądać. O czym więc powinny pamiętać świeżo upieczone mamy? O właściwym podtrzymaniu piersi, o ułożeniu pociechy brzuszkiem do swojego ciała – tak aby buzia maluszka znalazła się naprzeciwko piersi mamy. Dbaj o to, by główka, plecy i pupa dziecka były dobrze podtrzymywane. Warto zainwestować w specjalną poduszkę do karmienia (taką jak Poduszka Buddy HomeCollection Doomoo ze sklepu www.babymama.pl) – niezastąpioną w czasie karmienia naturalnego i potem, gdy decydujesz się karmić butelką.

Dlaczego poduszka do karmienia jest tak ważna? Ponieważ idealnie podtrzymuje kręgosłup maleństwa, poprawia komfort matki i bobasa, pozwala w pełni celebrować magię tych chwil i w pełni cieszyć się bliskością.

Jedna poduszka – wiele zastosowań

W poduszkę dla mamy i maleństwa warto zaopatrzyć się już w czasie ciąży. Dzięki elastycznemu kształtowi dostosowuje się ona do potrzeb przyszłych i młodych mam oraz maluchów. I razem z nimi rośnie! Poduszka Buddy HomeCollection Doomoo jest wykonana z niezwykle miękkich tkanin. A dzięki temu, że jest wypełniona mikro perełkami, jest ogromnym luksusem – takim, którego nie da się z niczym porównać, z żadnym z dostępnych na rynku produktów z tego segmentu. To najlepsze z możliwych rozwiązań dla aktywnych ciężarnych – zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń. Idealnie sprawdza się także w domu każdej przyszłej mamy, zapewniając najwyższy komfort relaksu i nocnego wypoczynku. Po narodzinach maleństwa poduszka doskonale sprawdzi się i w czasie karmienia, stojąc na straży zdrowia kręgosłupa bobasa, a następnie – gdy maluch nabywa kolejne sprawności ruchowe – w roli siedziska.

Zakup na lata.