Pomysł na zabawę w ogrodzie

Ciepłe, słoneczne dni sprzyjają zabawie w ogrodzie. Miejsce to pozwala dziecku na bardzo dużą swobodę oraz przyjemne i aktywne spędzenie czasu. Warto jednak wcześniej je odpowiednio przygotować, tak aby dodatkowo urozmaicić rozrywkę – na przykład umieszczając na trawie dmuchany zamek HappyHop. Tego typu atrakcja zapewni maluchowi wiele godzin frajdy na świeżym powietrzu. Równocześnie pobudzi jego wyobraźnię, dostarczając doskonałych pomysłów na zabawę w większej grupie, jak i indywidualną.

Przede wszystkim ruch
Ogrodowy zamek jest miejscem, w którym dzieci mogą wyszaleć się do woli, zdrowo rozładowując część swojej niespożytej energii. Każdy z dmuchańców pozwala na beztroskie skakanie na dużej, osłoniętej siatką platformie. Aktywność ta może stanowić element większej zabawy – możliwości maluchów nie ogranicza nic, poza ich wyobraźnią. Większość dmuchanych zamków wyposażono również w zjeżdżalnie (niektóre więcej niż jedną), które dodatkowo urozmaicą rozrywkę. Część z modeli posiada także wieże, do których prowadzi zabezpieczona ścianka wspinaczkowa. Tak zaprojektowany dmuchaniec może w zależności od potrzeby przemienić się w oczach dziecka w niezdobytą twierdzę lub tor przeszkód. Pomysły pojawią się same, nie pozostawiając miejsca na nudę.

Gry i zawody
Podskoki, wspinaczka i zjazdy na zjeżdżalni to jedne z wielu możliwości, jakie oferują dmuchane zamki HappyHop. Po intensywnym wysiłku, dzieci mogą mieć ochotę przez chwilę pobawić się nieco spokojniej. Taką rozrywkę zapewni im na przykład basen z kolorowymi piłeczkami. Jeszcze inną opcją mogą być najróżniejsze zmagania i zawody sportowe. Wiele z dmuchańców posiada kosze do gry, a także tarcze do bezpiecznych rzutek na rzepy. Rywalizowanie między sobą w celności dostarczy maluchom mnóstwa frajdy oraz jeszcze więcej pomysłów na przyjemne, aktywne spędzenie czasu w ogrodzie z rówieśnikami. Dodatkowo poprawi także ich koordynację ruchową.

Kolorowy sklep lub wesoły cyrk
Niektóre z zamków HappyHop zaprojektowano w taki sposób, aby już samym swoim atrakcyjnym wyglądem nasuwały dzieciom ciekawe pomysły. Przykładowo w ofercie odnajdziecie między innymi model przypominający niewielki sklep z własnym cennikiem oraz szyldem. Będzie on znakomitą atrakcją dla maluchów lubiących w czasie zabawy odgrywać różne role i historie. Oczywiście dostępnych jest również wiele innych stylistyk, mogących zainspirować najmłodszych. Dmuchaniec nawiązujący kolorami i ozdobami do cyrku pełnego wesołych clownów, zamieszkanej przez zielonych kosmitów obcej planety, czy bajkowego pałacu w trakcie wielkiego balu – to jedynie kilka przykładowych możliwości. Kiedy tylko dzieciom znudzi się zabawa w takich miejscach, ogrodowe zamki mogą z powrotem posłużyć do skakania oraz wszelkich innych aktywności.

W dobie internetu, smartfonów oraz tabletów dzieci mają dostęp do najróżniejszych elektronicznych rozrywek. Jednak ruch i fizyczna aktywność na świeżym powietrzu nadal pozostają niezbędne dla prawidłowego rozwoju maluchów. Dobrze jest więc zadbać o atrakcyjność, a także różnorodność tego typu zabaw. Dmuchane zamki HappyHop będą pod tym względem znakomitym wyborem – najmłodszym dostarczą kreatywnych pomysłów, natomiast rodzicom pewności, że ich pociechy bezpiecznie i przyjemnie spędzają czas w ogrodzie.

Materiały prasowe 4iQ, www.4iq.com.pl

Podziel się: