Pomysłowe zabawki dla małych fanów filmu Toy Story

Przygody sympatycznego kowboja imieniem Chudy i astronauty Buzza Astrala podbiły serca tysięcy małych odbiorców z niemal całego świata, stając się jednocześnie okazją dla producentów zabawek, do stworzenia wielu serii produktów inspirowanych filmem Toy Story. Zabawki przedstawiające głównych bohaterów i poboczne postacie z filmu są dziś wszechobecne i znajdziemy je w praktycznie każdym dobrze zaopatrzonym sklepie z artykułami dziecięcymi.

Figurki i maskotki

Najpopularniejszą kategorią zabawek Toy Story są oczywiście różnego rodzaju figurki i maskotki przedstawiające znanych bohaterów tej popularnej filmowej serii. Co warte podkreślenia, wraz z kolejnymi częściami filmu, producenci przedstawiają odbiorcom nowych bohaterów. Oni również trafili do kanonu zabawek inspirowanych filmem i podobnie jak główne postacie – Chudy i Buzz Astral – cieszą się dziś olbrzymią popularnością wśród młodego grona odbiorców. Figurki i maskotki przedstawiające bohaterów filmu Toy Story to zabawki licencjonowane, a zatem wiernie odwzorowujące animowanych bohaterów znanych ze świata filmu. W sprzedaży znajdziemy zarówno ich duże, jak i mniejsze wersje. Co warte podkreślenia, oryginalne figurki często wyposażone są w wiele ruchomych elementów. Niekiedy zasilane są również przez baterie, dzięki czemu wydają charakterystyczne dźwięki, co w oczach większości dzieci, w znaczący sposób podnosi ich atrakcyjność.

Klocki, gry i puzzle

Prócz maskotek i figurek przedstawiających znane postacie z filmu, w sprzedaży znajdziemy również wiele innych inspirowanych animacją Toy Story zabawek dla dzieci w różnym wieku. Do najpopularniejszych z nich zaliczyć możemy unikalną serię klocków Lego w wersjach dla najmłodszych i starszych dzieci. Inspirowane filmem są również kolorowe gry planszowe, w których dzieci mogą przeżywać wybrane z przygód, jakich doświadczyli bohaterowie filmów. Ciekawą kategorią zabawek są także puzzle dostępne w wielu atrakcyjnych wariantach – dla dzieci najmłodszych i tych nieco starszych. Podobnie jak w przypadku gier planszowych, także puzzle prezentują charakterystyczne sceny z filmów, pozwalając dziecku, oczywiście w ograniczonym zakresie, stać się uczestnikiem historii jego ulubionych bohaterów.

Filmy z serii Toy Story i inspirowane nimi zabawki cieszą się olbrzymią popularnością w wielu krajach świata, również w Polsce. Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem filmów o przygodach Chudego i chcesz sprawić mu frajdę, zakup figurki czy maskotki przedstawiającej jednego z bohaterów lub w nieco luźniejszy sposób nawiązującej do filmu, będzie strzałem w dziesiątkę.

Obraz Esi Grünhagen z Pixabay

Podziel się: