Słodkie sny w Silver Senses


Silver Sense proponuje wspaniałą nowoczesną odzież i akcesoria dla niemowląt i dzieci. W przyszłości spółka będzie rozwijać swoją ofertę, aby wprowadzić do swojej oferty modne ubrania dla starszych dzieci, a także dorosłych, którzy cierpią z powodu egzemy, grzybicy, łuszczycy i innych chorób skóry.

Firma proponuje wyjątkową kolekcję obejmującą piżamy. Innowacyjna marka, która łączy srebrne nici wątku z naturalną bawełną w osnowie. Srebro w odzieży może brzmieć dziwnie, ale biorąc pod uwagę jej całkowicie unikalne właściwości antybakteryjne i uzdrawiające jest całkowicie sensownym używać jej w odzieży dziecięcej. Dotychczas włókna srebra były wykorzystywane jedynie w odzieży szpitalnej, oraz w strojach dla sportowców.

Nowe jammies z Silver Sense zapewniają ​​maluchom spokojny sen, podczas gdy srebrny wątek w ich piżamkach tka swoją magię. Rodzice mogą odpocząć ze świadomością, że skóra ich dziecka korzysta z potężnego sprzymierzeńca anty-bakteryjnego. Poza tym, srebrne włóka mają również walory termo-regulujące. Piżamki są super wygodne dla najmłodszych o wrażliwej skórze. Etykiety są przyszyte na zewnątrz, żeby nie drażnić, szwy są minimalne, a szeroki otwór na szyję ułatwia dzieciom ubieranie się.

Na spokojny sen wszystkie maluchy potrzebują Srebrnych jammies !

Podziel się: