Spokojna mama, bez stresu


Relana® Forte marki Pharbio jest naturalnym dostępnym bez recepty lekiem, którego głównym składnikiem jest standaryzowany wyciąg waleriany. Polecany jest w stanach napięcia nerwowego i okresowych trudnościach w zasypianiu. Nowoczesna szwedzka technologia i wysokiej jakości ekstrakty ziołowe zawarte w preparacie gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność, co potwierdzają badania kliniczne.

 

Preparat Relana® Forte jest zalecaną alternatywą, gdy niepokój i nerwowość są bardzo silne i wpływają na samopoczucie zarówno w dzień, jak i w nocy. Preparat w bezpieczny i naturalny sposób pomaga opanować stres i odzyskać równowagę. Stosowanie leku zaleca się także w przypadkach ogólnego przemęczenia. Relana® Forte zawiera głównie ekstrakt z waleriany (Valeriana officinalis), gdzie 200 mg wyciągu waleriany odpowiada 1200 mg korzenia kozłka lekarskiego.

Według autorytetów europejskich, najskuteczniejsza dawka ekstraktu z waleriany w leczeniu podwyższonego napięcia nerwowego to 2 do 3 g leku, stosowane do trzech razy na dobę. Dzięki wysokiemu stężeniu ekstraktu Relana® Forte dostarcza zalecaną dawkę w zaledwie dwóch tabletkach. Preparat działa szybko, a efekty działania są widoczne w ciągu pół godziny od zażycia.

Polecamy dzielnym mamom.

Podziel się: