Stylizacje karnawałowe dla dzieci

Zorro, królewna i Indianin to najpopularniejsze przebrania sprzed 10-20 lat. Obecnie galerie handlowe wypełnione są strojami karnawałowymi i kostiumami dla dzieci, które jednak mimo profesjonalnego wyglądu, tracą na autentyczności i oryginalności. Całe szczęście nasze pociechy mogą liczyć na pomysłowość opiekunów. Jak z pozoru zwykłe rzeczy można wykorzystać do stworzenia niezwykłego stroju radzi polski producent rajstop i skarpet firma Wola.

„W domu zawsze znajdzie się kilka rzeczy, które świetnie posłużą jako przebranie dla naszego dziecka. Długa spódnica mamy, gładka czarna sukienka, luźna tunika w połączeniu z paskiem, usztywnioną halką pomogą wyczarować strój królewny, wróżki czy magika. Duża pokrywka owinięta kolorowym papierem lub folią aluminiową zmieni się w tarczę rycerza, a kolorowa chusta babci posłuży za przebranie Cyganki. Szeroka kolekcja Woli aż 600 wzorów rajstop i skarpet dla dzieci ułatwi uzupełnienie każdej stylizacji” – powiedziała Agnieszka Dembska Marketing Manager Wola.

Świat magii i czarów zawsze fascynował maluchy. A co, jeśli możemy zapewnić naszemu dziecku wyjątkowe zdolności odkrywania tajemniczych, niewidocznych rysunków? Ciekawą propozycją jest wykorzystanie do karnawałowej stylizacji wróżki magicznych rajstopek od Woli o nazwie NUVKI. Do odświętnej sukienki, ozdobionej np. kolorowymi, papierowymi skrzydełkami, wystarczy dobrać właściwe rajstopki. Strój dopełni magiczna różczka – breloczek z latarką UV, służący często dorosłym do wykrywania fałszywych banknotów. Gdy na rajstopki dziewczynka poświeci latarką, pojawią się na nich kolorowe wzorki.

Chłopcy również mogą wyposażyć się w coś magicznego. Skarpetki Gommoli świecą w ciemnościach! Założone na dłonie, albo przywiązane do paska mogą być atrybutami czarodzieja. Za przebranie może posłużyć długa ciemna spudnica mamy założona jak sukienka, połączona z gładką koszulką z gługim rękawem, albo prześcieradło zawiązane jako płachta.

Rajstopy Woli dostępne są w wielu rozmiarach od 56 cm wzrostu, cena ok. 8 zł, skarpetki Gommoli od 13 zł, a NUVKI od 16 zł.