Święta za trzy miesiące! Pomysły na prezent??


Dla dzieci
Moshi Monsters to idealne akcesoria kolekcjonerskie i dziecięce. W kolekcji znajdują się Moshi Zippsters Potwory, które można łatwo przyczepić do kluczy, zamka w tornistrze czy telefonu. Moshi Monsters Charmling zachwyca maluchy i z pewnością przyprawią je o wielki uśmiech na twarzy!
będą zachwycone nowość posiadania popularnych znaków, a nawet lepiej, że są

Dla małych sportowców
Finger Whips to sprawnościowa zabawka, umożliwiająca wykonywanie przeróżnych akrobacji palcami rąk, używając ich tak, jakbyśmy jeździli hulajnogą. Elementy są elastyczne, pozwalają dzieciom wykonać imponujące sztuczki i przeżywać jednocześnie prawdziwe doświadczenia rajdowców. Cała zabawka jest do samodzielnego skręcenia, co podnosi walory hulajnogi.

Dla rajdowców
FlashRider 360 osiąga niesamowite prędkości, dryfuje, skręca, wykonuje spiny! Imponujący prezent dla nastolatków, którzy chcą „pokazać” rodzinie, że zaczynają być dorosłymi. Przy hamowaniu i na zakrętach sypie prawdziwymi iskrami!

Dla hardcore’ów
Jeśli chcesz dać bardziej elektryzujący prezent, wybierz Razor skuter elektryczny. E90 Razor jest wyposażony w przycisk Start i poręczny hamulec nożny, jest idealny dla dzieci w wieku 8 + . Dziecko w tym wieku chce doświadczać wielu chce emocji, Razor nadaje się do tego idealnie.

Dla młodzieży
Freestyle scootering staje się w Wielkiej Brytanii najnowszym i najbardziej ekscytującym sportem ekstremalnym. Razor Pro X, Razor Pro XX i Razor Pro III
są świetne dla dzieci pragnących opanować nawet najtrudniejsze w prowadzeniu skutery do akrobacji. Testowany przez obecnych mistrzów brytyjskich Razor Team skutery są
przeznaczone nawet dla nawierzchni parkowej, żwirowej i sprawią, że każdy kierowca będzie zadowolony.

Dla wszystkich grup wiekowych
Oddani fani Star Wars będą zadowoleni znajdując taki gadżet pod choinką. Te maleńkie breloczki to jednocześnie latarki LEDowe. Dostępne są modele Darth Vader, szturmowiec i Yoda. Pochodnia szturmowca świeci.W innych modelach lampki umieszczono w nogach klocków LEGO.

Podziel się: