Świętujemy urodziny świnki Peppy!

W hołdzie jednej z najbardziej znanych dzieciom śwince – Śwince Peppie, która w tym roku skończyła  piętnaście lat, powstała limitowana kolekcja obuwia i akcesoriów HUNTER. Spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających i kapryśnych klientów. 

Hunter Original i Entertainment ogłosili międzynarodową współpracę z okazji piętnastych urodzin znanej wszystkim Świnki Peppy. Spółka Entertainment One (,,eOne”) i Hunter Original przygotowali niespodziankę dla swoich najmłodszych klientów, którym nie jest straszne żadne błoto i kałuże, a mgliste deszczowe dni to okazja do świetnej zabawy i odkrywania świata.

Hunter i eOne dołożyli wszelkich starań, by ta kolekcja była wyjątkowa. W wyniku współpracy, dzieciaki będą mogły przebierać w asortymencie kaloszy i plecaków we wzór moro, które (co jest kluczowe w kolekcji) będą zdobione przez lubiane przez dzieciaki, serialowe postacie.

W roli głównej ,,solenizantka” – Świnka Peppa i jej młodszy brat George.

W tej wyjątkowej kolekcji nie mogło zabraknąć parasoli, które będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych, tak żeby każda dziewczynka i każdy chłopiec znaleźli coś odpowiedniego dla siebie.

Kalosze Hunter zaprojektowane dla dzieci w przedziale wiekowym od 2 do 5 lat, zostały skonstruowane w taki sposób, by maluchy bez problemu poradziły sobie z ich zdejmowaniem. Dzieciaki często mają z tym problem, co jest zrozumiane w przypadku obuwia tego typu.

Wyczekiwane i ekscytujące partnerstwo zbiega się w czasie z rozpoczęciem zupełnie nowych odcinków Świnki Peppy, w tym dwóch specjalnych, gdzie serialowa bohaterka i jej brat George mają swoje pierwsze w życiu doświadczenie związane z festiwalem.

Podziel się: