Szczęśliwa Mama = Szczęśliwe Dziecko

  • Zdrowie

W dniach 6 i 7 sierpnia na terenie galerii Poznań Plaza odbędzie się akcja „Szczęśliwa Mama = Szczęśliwe Dziecko” organizowana przez Fundację Odety Moro – Figurskiej. Akcja ta jest kontynuacją cyklu akcji społecznych organizowanych przez Fundację we współpracy z galerią Poznań Plaza.

W ramach akcji kobiety w ciąży będą mogły skorzystać nieodpłatnie z badań USG 2D i USG 4D, zmierzyć ciśnienie tętnicze i skorzystać z porad ekspertów.

Głównym celem organizowanej akcji jest zwrócenie uwagi kobiet w ciąży na to, jak ważne i potrzebne są profilaktyczne badania. Ideą akcji jest także chęć przekonania przyszłych mam i rodziców, że szczęśliwe macierzyństwo nie jest uwarunkowane jedynie jakością opieki nad dzieckiem, ale stanowi je również dobre samopoczucie mamy, ponieważ szczęśliwa mama wychowuje szczęśliwe dziecko. Dlatego będzie to okazja dla przyszłych i obecnych mam do skorzystania z bezpłatnych porad m.in. dotyczących diety w czasie ciąży, rozwoju psychoruchowego, emocjonalnego i fizycznego dziecka. Będzie to także okazja do obejrzenia pokazu instruktażu „bezstresowej kąpieli” i masażu niemowląt.

Akcja odbędzie się na parterze centrum, vis a vis supermarketu „Piotr i Paweł”. Zapisy od godz. 10.00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Podziel się: