Szczęśliwe dzieci z KEEN.CNX

Kiedy budzisz się każdego dnia pragniesz żeby przejść przez poranny wyścig z czasem gładko i bez nerwów. Szybko i bezproblemowo wybiegasz na spotkanie z codzienną toaletą, pokonujesz przeszkody w kuchni i kiedy już chcesz finiszować na mecie pojawia się Twoje dziecko. Niby mała bezbronna istotka, na widok której od razu szeroko się uśmiechasz, jednak wiesz, że o tak wczesnej porze to delikatne stworzenie potrafi zamienić się w małą bestię, która od razu sprawi, że Twój poranek będzie piekłem. W sekundę pojawia się milion kłopotów, bo śniadanie nie smakuje, nagle w niewyjaśnionych okoliczność zaginęły wszystkie szkolne przybory, a koszulka wybrana na dziś jest nie do przyjęcia. I tradycyjnie problem z obuwiem. Nie podoba się, nie pasuje do stroju, nie da się założyć – krótko mówiąc, wszystko jest na NIE. Czy jest jaki sposób, by dziecko było zadowolone każdego ranka?

Oczywiście, że tak! Marka Keen i jej nowa, letnia kolekcja CNX! Twoje dziecko będzie szczęśliwe nie tylko o poranku, ale przez cały dzień, a nawet cały letni sezon. Wystarczy jedynie zaopatrzyć pociechę w obuwie KEEN, a wszystko pójdzie jak z płatka. Wiemy jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo ich dzieci, dlatego stworzyliśmy buty, które będą swoistym opiekunem stóp najmłodszych. Dzięki anatomicznej, antybakteryjnej wkładce buty automatycznie dopasowują się do kształtu stóp najmłodszych, a naturalnie wyprofilowana rzeźba podeszwy poprawia trakcję i zapewni stabilizacje w każdym terenie i na każdym podłożu, dzięki czemu Ty nie będziesz musiał gonić za dzieckiem przez cały park. Oryginalny system łatwego i szybkiego zapinania pozwoli ci zapomnieć o codziennych trudnościach zakładania bucików, a Twoje dziecko samo z chęcią podejmie się tego wyzwania.

Ale bezpieczeństwo to przecież nie wszystko! KEEN dba również o komfort i wygodę w każdych warunkach i w każdym momencie, a jak wiadomo dzieci mają niezliczoną ilość niespodziewanych sytuacji, na które trzeba być przygotowanym. Obuwie dla dzieci jest tworzone z naturalnych materiałów, które z pewnością nie zaszkodzą środowisku, a co za tym idzie, nie zaszkodzą Twojemu maleństwu i jego stopom. W letnich miesiącach ważne jest aby dzieci miały zapewnioną cyrkulację powietrza w środku obuwia, co zapewnia oddychająca tkanina użyta wewnątrz bucików KEEN, dzięki czemu stopy się nie pocą. Ochronę przed wodą zapewniają również wodoodporne materiały na zewnątrz buta, co sprawia, że deszcz i kałuże nie są już Waszymi wrogami. Dodatkowym autem jest waga obuwia KEEN – mimo wielu specyfikacji wciąż jest ono lekkie i nie traci na komforcie, a także ochronie małych stópek. I oczywiście świetny wygląd! Twoje dziecko od razu zakocha się w kolorowych bucikach. Chłopcom z pewnością przypadną do gustu wesołe barwy i ciekawe wzory, dziewczynki zaś od razu poczują chęć do zaprezentowania najmodniejszych bucików tego lata swoim koleżankom.

Nie pozostaje nic innego jak bez większych problemów o poranku oraz zmartwień w ciągu dnia rozpocząć sezon pełen frajdy i zabawy! Już teraz ruszajcie po obuwie z letniej kolekcji KEEN, aby Wasze pociechy mogły w pełni wykorzystać czas na zabawę, w nowej, lekkiej formie. Playtime is back!!!

Podziel się: