ceny

Wygodnie na wiosnę 2012 w kolekcji Woli

Czy można pogodzić szybko zmieniające się trendy w modzie z wygodą i praktycznością w ubraniach na co dzień? Polska firma Wola, znana z produkcji rajstop i skarpet najwyższej jakości pokazuje, że jest to możliwe. W swojej ofercie stawia przede wszystkim na wygodę i komfort noszenia, co nie oznacza, że kolekcja nie wpisuje się w obowiązujące trendy świata mody.
Czytaj więcej »Wygodnie na wiosnę 2012 w kolekcji Woli

BEBI – bezpieczna pielęgnacja od pierwszych dni życia

Z myślą o potrzebach delikatnej skóry firma Barwa opracowała specjalną serię kosmetyków dla dzieci i niemowląt BEBI. Mydełko toaletowe z ekstraktem z kwiatu rumianku oraz łagodnie myjące płyn do kąpieli i szampon przeznaczone są do codziennej pielęgnacji. Przebadane dermatologicznie i klinicznie produkty nie zawierają barwników ani konserwantów, a dzięki delikatnym składnikom nie uczulają i nie podrażniają skóry, dlatego polecane są już od pierwszych dni życia. Kolorowe opakowania produktów nawiązują do bajkowego, podwodnego życia, przykuwając uwagę najmłodszych.
Czytaj więcej »BEBI – bezpieczna pielęgnacja od pierwszych dni życia

Elektroniczny termometr 2w1 Luvion

Elektroniczny termometr 2w1 Luvion powstał z myślą o zdrowiu i komforcie najmłodszych oraz spokoju młodych rodziców.
Odpowiednia temperatura powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywa dziecko, to klucz do zdrowia malucha i jedyny skuteczny sposób budowania odporności pociechy. Dzięki elektroniczny termometr 2w1 Luvion możesz stale kontrolować temperaturę w pokoiku dziecięcym, zapewniając maleństwu najlepsze warunki do zabawy, snu, odpoczynku.
Czytaj więcej »Elektroniczny termometr 2w1 Luvion

Motywy norweskie dla małych dziewczynek

  • Moda

Pogoda w grudniu w tym roku jest dla nas bardzo łaskawa i nie odczuwamy nagłego ataku zimy. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zimowy klimat wprowadzić do garderoby dorosłych i dzieci. Norweskie wzory opanowały wybiegi światowe w kolekcjach damskich, teraz czas na dodatki dla dziewczynek.
Czytaj więcej »Motywy norweskie dla małych dziewczynek

Sposób na niejadka – płatki w kształcie kwiatka

Posiłek przygotowywany dla dziecka powinien być nie tylko wartościowy i smaczny, lecz również atrakcyjny pod względem wyglądu. Jeśli chcemy zapewnić dzieciom odpowiednie dla ich rozwoju śniadanie, które jednocześnie sprawi im wiele przyjemności z jedzenia, sięgnijmy po waniliowe płatki w kształcie kwiatkówWanilki firmy GRANEX.
Czytaj więcej »Sposób na niejadka – płatki w kształcie kwiatka