Ubierz dziecko w kolory lata!

Słońce, szaleństwo i kolory wokół nas – to właśnie pierwsze skojarzenia z latem. A jak szaleństwo to również to w garderobie naszych dzieci. Ubierzmy nasze pociechy w kolory lata. Ma być radośnie i wesoło. Oryginalnie i z klasą.

Duża konkurencja na rynku odzieżowym sprawia, że naprawdę trudno o niebanalne wzory, nietypowe połączenia kroju z fakturą materiału. Naprzeciw temu wyzwaniu stanęła nowa marka odzieży dziecięcej – Lof Ju. Marka ma w bogatą ofertę ubranek dla dzieci, przy czym, każda z rzeczy jest unikalna, bo produkowana w zaledwie dwóch bądź trzech egzemplarzach.
Kolekcje LOF JU, to bogata oferta m.in. sukienek, spodni i koszulek. Znajdują się w niej również wyjątkowe propozycje m.in. płaszczy i kurtek, które zaskakują niebanalnym podejściem do mody dziecięcej, wyrafinowanymi połączeniami kroju z fakturą i wzorem najwyższej jakości tkanin. To połączenie elegancji i wygody z tak zwanym „pazurem”.

Marka Lof ju, to także najwyższej jakości tkaniny i projekty, które są wygodne. Wybierając ubranka dla naszych pociech, jakość produktu, powinna być podstawowym kryterium. Aby nasze dziecko czuło się komfortowo, istotne jest również, aby materiał, z którego wykonane jest ubranie, był przyjemny w dotyku i nie podrażniał delikatnej skóry dziecka.

Przystępne ceny ubranek Lof Ju (t-shirt ok. 60 zł, koszulki z długim rękawem od 80 zł do 150 zł, spodnie ok. 140 zł) i oryginalność marki, powodują że rośnie liczba mam, które sięgają po przygotowane propozycje. Właśnie kończą się prace nad jesienną kolekcją, a w planach jest również uruchomienie sklepu internetowego.

Zatem zamieńmy królującą monotonię i szarość w istne modowe szaleństwo.

Podziel się: