Wielki finał Projektu9m!

08. września w klubie w Balsamie w Warszawie odbył się event wieńczący Projekt9m. Jego bodaj najważniejszym akcentem był wernisaż prac z fotografią ciążową wykonaną przez Ewę Sawicką z grupy fotograficznej Ewalds&Sawicki, założycielkę Projektu9m.

Niezwykle kobiecym, modowym akcentem finału były pokazy mody partnerów projektu: Haltex, Lola&Paul oraz Kasia Miciak design, w których w roli modelek wystąpiły… Uczestniczki Projektu9m.

Atrakcji było więcej: w przytulnym kąciku dla dzieci stały zabawki wypożyczone od Le Bonbon, w którym to można było odnaleźć maluchy Mam Projektu9m. Nie obyło się bez pielęgnacji wykonywanej przez Mary Kay oraz losowania nagród dla gości.

Projekt9m przez całą swoją działalność pokazał, iż “ciąża to nie choroba”, a aktywnym i twórczym można być w każdym stanie – nawet po porodzie – co pokazały nam uczestniczki projektu. Nic dziwnego, że i cała impreza była pełna rodzinnego ciepła.

Projekt9m “jedzie dalej”. We wrześniu odwiedzi Poznań, zaś w październiku Toruń. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania strony akcji: www.projekt9m.pl gdzie można obejrzeć galerię fotografii ciążowej.

Ekipa Projektu9m:
Ewa Sawicka/ Ewalds&Sawicki, Ania Wojtyra, Iwona Karczewska, Margo Gosia Seferyńska, Dorota Michael.

[nggallery id=”60″]

[nggallery id=”59″]

Fotografie z eventu wykonane przez Maćka Stankowskiego

[nggallery id=”62″]

[nggallery id=”61″]

Fotografie z eventu wykonane przez Leszka Giruckiego

Zobacz również: o Projekcie9m w naszym serwisie

Podziel się: