Wielkie potrzeby małych stóp


Małe stopy mają duże potrzeby – dlatego marka Timberland w kolekcji jesień/zima 2012 została zaprojektowana w celu ich spełnienia. Podczas wyścigów do szkoły lub zabawy w parku – dzieci potrzebują wyjątkowo wygodnych i trwałych butów, które dodatkowo nie będą spowalniać ich aktywności. W kolekcji AW 2012 znajdziemy mnóstwo lekkich i elastycznych modeli, które świetnie dopasują się do stóp każdego dziecka i spełnią swoją rolę w najbardziej ekstremalnych warunkach. A ponieważ pośliźnięcia i upadki to nic przyjemnego, warto zaopatrzyć swojego malucha w buty Timberland, które mają trwałą i solidną konstrukcję i co najważniejsze – podeszwę, która zapewnia wyjątkową przyczepność.

Wygoda + zaawansowana technologia Timberland + trwałe materiały = bezpieczeństwo Twojej pociechy
Małe stopy twojego dziecka szybko się wyziębiają, zwłaszcza gdy za oknem mokro i zimo, a buty przeciekają po przypadkowym kontakcie z kałużą czy śnieżną zaspą. Dlatego do produkcji obuwia dziecięcego marka Timberland używa najlepszej jakości wodoodpornych skór licowych, uzupełnionych o wodoszczelne technologie. Masz gwarancję, że skarpety Twojego dziecka zawsze pozostaną suche!

Dodatkowo wyściółka butów oraz wkładki są wykonane z takich materiałów jak sztuczna wełna owcza czy włókno Smart Wool, które zapewniają ciepło i oddychalność. Specjalna technologia Crash Blaster, zastosowana w podeszwach zapewnia komfort nawet po całodniowym bieganiu i skakaniu a także zapobiega wstrząsom, które Twój aktywny maluch funduje swojemu organizmowi.

Nawet najmniejsze ślady stóp powinny pozostać niezauważone dla natury. Dlatego Timberland wprowadza ekologiczne technologie także w kolekcji Earthkeepers dla maluchów. To świetna okazja by porozmawiać ze swoją pociechą o ochronie środowiska. Na przykład o technologii Green Rubber, dzięki której guma z podeszwy buta pochodzi ze starych opon samochodowych a podszewki wewnątrz buta wykonane są w 100% z przetworzonych butelek PET. Jest też nowość – ReFleece – czyli ekskluzywny materiał wykonany w 57% z surowców wtórnych PET oraz włókna Polartec – który zapewnia ciepło i wyjątkową oddychalność.

W butach Timberland Twoje dziecko będzie się czuło komfortowo a ty będziesz mieć pewność, że wróci ze szkoły suchą stopą.

Podziel się: