Wiosenna kolekcja dla dzieci jest już w KIABI!

  • Moda

Ciepłe, słoneczne barwy, kolorowe wzory i zabawne slogany wywołujące na twarzach uśmiech – nowa, dziecięca kolekcja KIABI jest już w sklepach! Ta francuska marka oferująca modę w przystępnych cenach, wychodzi naprzeciw dziecięcym marzeniom, proponując ubranka nie tylko ładne i wygodne, ale i pełne niespodzianek.

Bluzeczki kryją tajemnicę odwracalnych cekinów, dwustronne kurteczki pozwolą dzieciom na zmianę koloru wedle humoru, bajkowe postaci umilą każdy dzień, a wdzięczne kombinezony i słomkowe kapelusze pozwolą dziewczynkom poczuć się elegancko i dojrzale. W ofercie nie zabrakło także propozycji dla małych rozrabiaków: przetartych jeansów, bluz z napisami, tenisówek i czapek bejsbolówek. Wiosenne prognozy KIABI są bardzo pogodne i z pewnością pełne uśmiechu.

22 marca sieć sklepów KIABI powiększyła się o nowy punkt sprzedaży we wrocławskim C.H. Magnolia. Jego wnętrze zaprojektowane zostało zgodnie z najnowszą koncepcją „K3” inaczej zwaną „free” i obejmuje powierzchnię ponad 1000 m2. Nowoczesny, jasny i przestronny sklep wyposażony został w kolorowy mini plac zabaw ze zjeżdżalnią dla dzieci, by rodzinne zakupy były jeszcze przyjemniejsze.

 

Historia KIABI

Powstała w 1978 r. na północy Francji, marka KIABI zrewolucjonizowała rynek mody prét-à-porter, realizując nowatorską strategię oferowania mody w przystępnych cenach dla całej rodziny. KIABI to międzynarodowa grupa, generująca niemal dwa miliardy euro obrotu, osiągająca wzrost około 4,5% rocznie. Kluczem do takich rekordowych wyników jest kultura oparta na dążeniu i dawaniu szczęścia oraz otwartości na innowacyjne rozwiązania.

Za sukcesem KIABI stoi 8 700 osób, realizujących ambitną strategię rozwoju opartego na najnowocześniejszym modelu wielokanałowym. Produkty KIABI są zabawne, pełne pozytywnych emocji, kolorowe i odważnie, promują niepowtarzalny, francuski styl na całym świecie. W badaniach marka wskazywana jest jako pierwszy, spontanicznie wymieniony sklep odzieżowy i ulubiona marka odzieżowa wśród Francuzów. Na portalach społecznościowych KIABI zrzesza ponad 4 miliony fanów.

Podziel się: