Woli w paski

Moda na paski króluje nieprzerwanie od dwóch sezonów w damskich stylizacjach. Popularny marynarski wzór jest wszechobecny na koszulkach, tunikach i sukienkach. Polski producent rajstop i skarpet – firma Wola – na sezon jesień-zima 2011/12 przygotował dla dziewczynek i chłopców nową „pasiastą” kolekcję.

„Moda nie może być monotonna, dlatego lubi wracać do pasków. Wola produkuje rajstopy z tym motywem już od kilku lat, ale w tym sezonie postanowiliśmy je urozmaicić. Paski nie tylko pojawiają się w kontrastowych barwach, ale dodaliśmy do nich także radosne wzory. Postawiliśmy na paski ponieważ są wesołe, pasują do innych motywów i wyróżniają się w tle” – mówi Agnieszka Dembska Marketing Manager Wola.

Paski są wszechobecne w naturze – mają je zebry, tygrysy, małe zwierzaki, są wstążki rzek, pasy zieleni – łąki i lasy. Najbardziej fascynującym zestawem pasów jest tęcza. W nadchodzącym sezonie na rajstopach Woli pojawi się mnóstwo paskowych kombinacji. Będą wąskie i szerokie, zestawione kontrastowo, albo w podobnych tonacjach. Ciekawym zabiegiem jest ozdobienie popularnego motywu różnymi elementami – w wersji dla dziewczynek kwiatkami, serduszkami, czy figurami geometrycznymi, a dla chłopców samochodami, rakietami i sportowymi symbolami.

[nggallery id=24]

Rajstopy Woli dostępne są w rozmiarach od 56 cm do 146 cm wzrostu, ceny wahają się od 8 zł do 12 zł.

Podziel się: