Wygodnie na wiosnę 2012 w kolekcji Woli

Czy można pogodzić szybko zmieniające się trendy w modzie z wygodą i praktycznością w ubraniach na co dzień? Polska firma Wola, znana z produkcji rajstop i skarpet najwyższej jakości pokazuje, że jest to możliwe. W swojej ofercie stawia przede wszystkim na wygodę i komfort noszenia, co nie oznacza, że kolekcja nie wpisuje się w obowiązujące trendy świata mody.

Rajstopki i skarpetki Woli znane są wszystkim mamom już z dzieciństwa. Słynna marka jest na rynku bowiem już od 67 lat! Wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować sposób produkcji i wyselekcjonować najlepsze fasony oraz przędze, dzięki czemu klienci otrzymują najwyższą jakość za dobrą cenę. Stosowana technologia sprawia, że rajstopki i skarpetki mają dopasowany do nóżek kształt, nie uciskają, ale też nie zsuwają się. Zgodność z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa i higieny pozwoliła Woli na uzyskanie ważnych certyfikatów jakości.

„W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na tworzenie dobrych jakościowo skarpetek i rajstop, które będą wygodne i praktyczne oraz trwałe. Jednocześnie zależy nam na dostarczaniu produktów, które będą się podobały i pozwolą na dopasowanie do każdej okoliczności – zarówno w codziennym życiu, jak i przy wyjątkowych uroczystościach, typu komunie, czy rodzinne święta” – powiedziała Agnieszka Dembska Marketing Manager Wola.

A jak będzie się prezentowała kolekcja na wiosnę i lato 2012? W pokazach największych kreatorów mody na nadchodzący sezon często powtarzającym się kolorem jest niebieski. Między innymi dom mody Chanel w swojej kolekcji zaprezentował kilkadziesiąt odcieni niebieskiego – od lazurowego błękitu, po granat. Dzięki bardzo szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej liczącej aż 600 modeli, w ofercie Woli można będzie znaleźć odniesienia do najnowszych trendów. Wiele modnych kolorów, jak szafir czy lazur, urozmaiconych będzie modnymi akcentami w groszki i kwiatki. Dzięki temu dzieci będą mogły cieszyć się z miłych w dotyku, bezpiecznych dla zdrowia, ale też modnych obowiązkowych elementów codziennego stroju.

Rajstopy Woli dostępne są w wielu rozmiarach, dla dzieci już od 56 cm wzrostu i cenie ok. 8 zł.

[nggallery id=53]