Wzmocnij dziecko mocą z wiesiołka

Wiek przedszkolny i wczesnoszkolny dla naszych dzieci to pierwsze przyjaźnie, wyzwania oraz okres uczenia się samodzielności. Razem z nimi cieszymy się sukcesami i z dumą patrzymy jak się rozwijają. Niestety te chwile radości mogą popsuć pojawiające się u maluchów infekcje i przeziębienia. Zobacz jak możesz im przeciwdziałać z pomocą oleju z nasion wiesiołka zawartego w kapsułkach Oeparol.

Katar, kaszel, ból gardła czy podwyższona temperatura ciała u dzieci może pojawić się po krótkim spacerze w chłodne dni czy zabawie z rówieśnikami. W tym wieku jest to całkiem normalne, gdyż młody układ immunologiczny nie jest jeszcze w pełni ukształtowany. Wiele funkcji obronnych rozwinie się dopiero w kontakcie z określonymi drobnoustrojami. Przebywanie w grupie dzieci, lekkie wychłodzenie lub przegrzanie ciała zwiększa zatem prawdopodobieństwo pojawienia się choroby. Żeby wspomóc młody organizm w walce z infekcjami, a tym samym uchronić nasze maluchy od nieprzyjemnych dolegliwości, powinniśmy zadbać o właściwe wzmocnienie jego funkcji obronnych.

Żeby maluch nie chorował…

Pomóc nam w tym mogą kwasy omega-6, obecne m.in. w oleju z nasion wiesiołka. Dobroczynny dla zdrowia naszych dzieci olej znajdziemy np. w kapsułkach Oeparol. Aktywuje on i koordynuje działanie układu immunologicznego, zwiększa skuteczność mechanizmów odpornościowych. Dzięki temu buduje naturalne warunki do obrony organizmu przed infekcjami. Olej z nasion wiesiołka do kapsułek Oeparol otrzymywany jest dzięki metodzie tłoczenia na zimno, co zapewnia naturalne pozyskanie składników oraz zachowanie ich korzystnych dla zdrowia właściwości.

Wystarczy podawać jedną kapsułkę dziennie dzieciom powyżej 3. roku życia, przez okres miesiąca, aby zauważyć efekty działania. Dzieciom, które będą miały problemy z połknięciem kapsułki możemy wycisnąć jej zawartość na łyżeczkę. Neutralny smak oleju jest alternatywą dla mniej lubianego przez maluchy tranu. Dzięki temu regularna suplementacja będzie przyjemniejsza zarówno dla nich jak i dla nas.