Z Tracerem do szkoły


Rozpoczęcie nowego roku szkolnego już za nami, czas na uzupełnianie wyposażenia ucznia. Na tę porę roku firma Tracer oferuje szereg przydatnych produktów – od coraz popularniejszych tabletów, poprzez akcesoria komputerowe, aż po pamięci masowe z interfejsem USB (pendrive’y), w najróżniejszych kształtach i kolorach. Dodatkowo wszystko w przystępnych cenach.

Notebook zawsze pod ręką
Nie lubisz rozstawać się ze swoim notebookiem, jednak klasyczna torba nie jest wygodna do szkoły i na miasto? Rozwiązaniem może być funkcjonalny plecak Tracer Manhattan lub torba Yankees, które „zaopiekują się” Twoim urządzeniem, zapewniając również miejsce na milion innych rzeczy, które codziennie musisz ze sobą mieć. Dodatkowymi zaletami są wodoodporny materiał, dwukierunkowe suwaki oraz dodatkowe kieszenie na podręczne drobiazgi (długopisy, telefon, notatnik, klucze).

Wybierz swój pendrive
W ofercie Tracer znajduje się bardzo szeroki wybór pamięci masowych z interfejsem USB. Są dostępne w wielu kształtach, kolorach oraz o różnej pojemności. Zróżnicowany i oryginalny design sprawia, że każdy bez problemu wybierze odpowiadający mu wzór. Najmłodsi oraz amatorzy zwierzaków na pewno znajdą coś dla siebie w szerokiej gamie pendrive’ów o wyglądzie zwierząt, np. misia koala, królika, wiewiórki, myszy, owcy, krokodyla i wielu więcej.
W ofercie są też inne ciekawe wzory pamięci, np. w kształcie aparatu fotograficznego, samochodu, deskorolki czy żarówki.

Klawiatura i mysz do codziennej pracy
Odrabianie pracy domowej jest jednym z podstawowych obowiązków szkolnych ucznia i coraz częściej wymaga pracy z komputerem. Jedną z wrześniowych premier będzie bezprzewodowy zestaw Sonea RF, składający się z klawiatury i myszy. Obydwa urządzenia mają zasięg 10 metrów, co pozwala na wygodne umiejscowienie peryferiów i komputera bez martwienia się o wystarczającą długość kabli. Klawiatura posiada podkładkę pod nadgarstek, która zapewnia wygodną pracę. Mysz wyposażona jest w wysokiej klasy sensor optyczny, a jej ergonomiczny kształt sprawia, że nawet wielogodzinna praca nie powoduje zmęczenia dłoni. Mysz i klawiatura zasilane są bateriami AAA, których jeden zestaw zapewnia pracę od 3 do 6 miesięcy.

Ucz się, słuchając
Zwolennicy nauki za pomocą audiobooków również znajdą coś dla siebie. Słuchawki Skull wyróżniają się oryginalnym młodzieżowym wzornictwem i kolorystyką, wysoką ergonomią oraz atrakcyjną ceną. Do budowy słuchawek wykorzystano miękką skórę oraz elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na komfort wielogodzinnego użytkowania. W ofercie są cztery wersje kolorystyczne: zielona, pomarańczowa, czerwona i żółta.

Tablet staje się urządzeniem coraz bardziej przydatnym w szkole czy na uniwersytecie. Mniejszy, lżejszy i tańszy od notebooka, przyda się każdemu uczniowi czy studentowi. Umożliwi szybkie wyszukiwanie informacji w Internecie, posłuży jako czytnik książek i przenośna biblioteka, dzięki czemu nie trzeba będzie nosić do szkoły kilogramów papierowych książek. W swojej ofercie firma Tracer posiada trzy modele tabletów w różnych rozmiarach, wszystkie oparte na najnowszym systemie operacyjnym Android 4.0.
Tablety Tracer oferują wygodny program do czytania książek elektronicznych, tzw. e-booków. Aplikacja Aldiko jest wyposażona w wiele przydatnych funkcji, takich jak tryb dzienny/nocny (czarne litery na białym tle i na odwrót), łatwa zmiana czcionki, marginesów, tworzenie zakładek czy opcja wyszukiwarki. Urządzenia umożliwiają też odsłuchiwanie audiobooków.

Podziel się: