Zabawa na świeżym powietrzu

Mieszkanie oraz rodzina – nowy rozdział w życiu człowieka. W przypadku, gdy mamy dzieci albo planujemy ich przyjście na świat, jedną z kluczowych spraw, którą powinniśmy brać pod uwagę przy zakupie nowego mieszkania lub domu, jest blisko położony, bezpieczny plac zabaw. Miejsce takie będzie dla nas i dla naszych pociech kluczowym punktem przez kilka, kilkanaście kolejnych lat.

1. Tato – chodźmy na huśtawki!

2. Nawierzchnia jest najważniejsza

3. Bezpieczeństwo na 100%

Tato – chodźmy na huśtawki!

Place zabaw spełniają rolę integracyjną, pozwalają dzieciom wchodzić w kontrakcje społeczne, pomagają im zawierać nowe znajomości i bawić się z przyjaciółmi oraz kolegami. Także rodzice w tego typu miejscach mogą wymienić się różnymi doświadczeniami oraz zawrzeć znajomości z ludźmi z bloku obok. Ważną sprawą jest to, by plac zabaw był miejscem bezpiecznym, wyposażonym w certyfikowane urządzenia, dzięki którym dzieci będą mogły przeżywać swoje małe przygody na całego. Bardzo istotną częścią każdego takiego miejsca jest jego nawierzchnia.

Nawierzchnia jest najważniejsza

Nawierzchnia na plac zabaw powinna zawsze pochodzić od solidnego i odpowiedzialnego producenta tego typu powierzchni. Poszukując odpowiedniego kontrahenta, który zapewni nam odpowiednią jakość ostatecznego produktu warto zajrzeć na stronę: https://playtime.pl/strona/nawierzchnie-bezpieczne. Znajdziemy nawierzchnie wykonane z różnego typu materiałów, pozwalające na bezpieczną zabawę naszym dzieciom. Możemy więc wybierać spośród nawierzchni wykonanych ze zrębków drewnianych, poliuretanu, klasycznego piasku albo płytek gumowych. Jak więc widzimy wybór jest dość zróżnicowany. Nawierzchnie mają różne ceny, ale zawsze są to propozycje najwyższej jakości, certyfikowane, dające małym użytkownikom i użytkowniczkom maksimum bezpieczeństwa oraz komfortu. Możliwy jest także dobór odpowiedniego koloru, który będzie spełniał wizję estetyczną nowoprojektowanego albo rewitalizowanego placu zabaw.

Bezpieczeństwo na 100%

Inwestycja w bezpieczną zabawę naszych pociech na pewno się zwróci, eliminując do minimum niebezpieczeństwo groźnych upadków np. z wysokości. Nawierzchnie potrafią zamortyzować upadek nawet z trzech metrów, a więc dają naprawdę wielki margines bezpieczeństwa. Do tego błyskawicznie absorbują wodę i są antypoślizgowe, a także można na nie bez obaw wjeżdżać wózkami dziecięcymi i inwalidzkimi, co pozwala na dotarcie w pobliże każdej drabinki czy zjeżdżalni. Dzięki takim rozwiązaniom podłoże, po którym będą biegać nasze dzieci, będzie przyjazne i nawet nagły upadek na nim stanie się elementem zabawy.

Materiał zewnętrzny

Podziel się: