Zdrowo i komfortowo w nowoczesnej technologii

Najnowsza zimowa kolekcja BARTKA charakteryzuje się niebanalnym wzornictwem i spełnia wysokie wymogi jakościowe. Jest to połączenie obowiązujących trendów, najwyższej jakości materiałów i wykończenia. BARTEK od lat dba o prawidłowy rozwój stóp dzieci i konsekwentnie, w każdym sezonie wprowadza do produkcji obuwia nowoczesne rozwiązania. Głównym wyznacznikiem są potrzeby najbardziej wymagających klientów, czyli dzieci oraz ich rodziców. Zimowa kolekcja BARTKA powstała przy udziale specjalistów z Instytutu Przemysłu Skórzanego, którzy na co dzień badają dziecięce stópki. Kolekcja ta posiada również pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Mając pewność, że buciki BARTEK są bezpieczne, kwestią potrzeb i gustu pozostaje wybór właściwego modelu, spośród dostępnych linii produktowych.

I’M LITTLE PRINCESS
Nurt bazuje na pudrowych kolorach oraz przydymionych głębokich fioletach i wrzosach, zachwyca romantycznymi zdobieniami, akcentami kwiatowymi, drukowanymi skórami, aplikacjami z ozdobnych taśm. Poza efektem wizualnym – główny nacisk położono na funkcjonalność: elastyczność, wygodę i stabilizację stóp.

4BOYS
Barwy ziemi podkreślane kontrastowymi akcentami soczystej zieleni, czerwieni i pomarańcz zostały uzupełnione o głębokie granaty, denim i antracyt. Naturalne piękno skór podkreślają metalowe nity, przeszycia i aplikacje. Wygodę zapewnia wyjątkowa elastyczność, naturalne materiały oraz specjalnie urzeźbione antypoślizgowe spody.

SKIMOLAND inspirowana jest etnicznymi wzorami ludów dalekiej północy i światem polarnych terenów. Wysokie dziewczęce kozaki, krótkie sznurowane botki, trzewiki ozdobnie wykończone futrzanymi obszyciami i wywijanymi kołnierzami to wzory charakterystyczne dla tej linii. Otulają one stopy miękkimi skórami owczymi lub grubą i puszystą, naturalną wełną. Połączenie skóry i wełny to perfekcyjne naturalne ocieplenie wpisane w obowiązujące trendy. Możliwość regulacji wysokości obuwia przez podniesienie cholewy lub przez nonszalanckie wywinięcie grubego i puszystego kołnierza sprawia, że modele stają się wyjątkowo uniwersalne.

Linia FOREST TRAMP powstała dzięki inspiracji barwami ziemi, natury. Ciepłe, drewniane brązy, zgaszony żółty, rdzawy pomarańcz, czerwień, to podstawowe kolory tej linii. Zastosowano w niej między innymi olejowane nubuki, skóry typu pull-up, czyli oldlook – skóry z efektem zadrapań i nierówności wybarwienia. Funkcjonalność i komfort cechujące te modele zyskały nowy wymiar w postaci specjalnej membrany BRTK-tex waterproof, która sprawia, że buty są wodoszczelne. W linii tej znajdują się modele sznurowane jak również z wygodnym rzepowym zapięciem.

Linia ACTIVE SPORT to śmiałe odzwierciedlenie nowoczesnej technologii. Jest to połączenie skór naturalnych, welurów posiadających właściwości odprowadzania pary wodnej oraz dobrego pochłaniania potu oraz wysokogatunkowych materiałów tekstylnych. Wykorzystano tu różnobarwne jak i monochromatyczne zestawienia kolorystyczne z kontrastowymi zdobieniami. Zupełna nowość to zastosowanie membrany SYMPATEX REFLEXION dającej 100% wodoszczelności i wiatroszczelności przy zachowaniu optymalnej oddychalności. Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednią regulację mikroklimatu wewnątrz buta oraz cyrkulację powietrza, zapewnia komfort i higienę i sprawia, że buty są 2 razy cieplejsze. Dodatkowo w butach tych zostały zastosowane renomowane spody marki Vibram®, które są antypoślizgowe i znakomicie radzą sobie na takich powierzchniach jak skała, śnieg, strumyk, błoto. Vibram® przoduje wśród nowoczesnych wytrzymałych komponentów gumowych używanych do produkcji podeszew. Każdy element jest specjalnie zaprojektowany zależnie od stawianych mu wymagań. Obuwie linii ACTIVE SPORT to gwarancja odporności i wytrzymałości, jednocześnie lekkie, oddychające i wodoodporne – sprosta niemal wszelkim warunkom atmosferycznym.

Linia LIGHT to osobna kategoria, stworzona dla najmłodszych dzieci. Znajdują się tu wyjątkowo lekkie buciki, wyprodukowane w specjalnej technologii dzięki zastosowaniu spodów wtryskowych i wysokogatunkowych materiałów. Buciki te również zostały wyposażone w oddychającą i wodoodporną powłokę SYMPATEX
REFLEXION.

Linia TRENDY & TECHNOLOGY
Wyjątkowa linia butów dziewczęcych, delikatnych i eleganckich zastosowano zaawansowane rozwiązania technologiczne zwykle spotykane w obuwiu sportowym. Znajdziemy tu kozaki i wysokie trzewiki z futrzanymi obszyciami z naturalnego futerka, romantyczne ozdoby, połysk kryształów i fantazyjnych skór w połączeniu z technologią wodoodpornych membran: SYMPATEX REFLEXION i BRTK-tex WATERPROOF.

Podziel się: