pokoik dziecięcy

Pościel dla małego alergika

Alergia to jedna z najczęściej występujących dolegliwości wśród najmłodszych maluchów. Mamy starają się dmuchać na zimne i ograniczają kontakt dziecka z roztoczami, zachowując szczególną czystość w domu. Pozbywają się dywanów, ograniczają ilość pluszowych zabawek w pokoju dziecka i codziennie ścierają kurze. Często jednak zapominają o regularnym praniu pościeli swojego maleństwa.
Czytaj więcej »Pościel dla małego alergika

CYRK PRZYJEŻDŻA DO MIASTA

Pośpieszccie się, cyrk wjeżdża do miasta! Albo raczej do dziecięcej sypialni… Dzieci uwielbiają cyrk! Sprawmy, żeby ich sypialnie były przestrzenią kreatywną, dzięki zmywalnym tapetom pomysłu Katie Bourne.
Tapety są pełne przyjaznych clownów i zwierzątek. Dostępne w czterech tonacjach kolorystycznych. Idealne do dorysowywania i domalowywania elementów stworzonych w dziecięcej wyobraźni.
Czytaj więcej »CYRK PRZYJEŻDŻA DO MIASTA

Najlepsze miejsce na biurko

Coraz częściej biurko w naszym domu staje się nie tylko centrum pracy ale i rozrywki. Im bardziej wydłuża się lista jego funkcji, tym trudniej znaleźć dla niego odpowiednie miejsce. Zanim zaczniemy przemeblowywać swoje mieszkanie w poszukiwaniu idealnej lokalizacji kącika biurowego, warto dokładnie zaplanować przestrzeń.
Czytaj więcej »Najlepsze miejsce na biurko