wyposażenie wnętrz

Kolorowy pokój niemowlaka na wiosnę

Wiosenne porządki czas zacząć! Gdy wszystko budzi się z zimowego snu, ty także zafunduj swojemu maluchowi radosne przebudzenie w kolorowym pokoiku. Oto kilka rad jak urządzić 4 kąty twojego dziecka…

Po pierwsze – kolor

Czytaj więcej »Kolorowy pokój niemowlaka na wiosnę

Jak przeżyć święta z niemowlakiem i nie zwariować?

Pierwsza wigilia twojego maleństwa? To duże wyzwanie dla całej rodziny, jak i samego malucha, tym bardziej kiedy macie w planach wyjazd np. do babci. Jesteś pełna obaw czy niemowlak się zaaklimatyzuje, czy wszystko na pewno spakowałaś? Podpowiadamy jak przeżyć święta z niemowlakiem i nie zwariować.
Czytaj więcej »Jak przeżyć święta z niemowlakiem i nie zwariować?

Pościel dla małego alergika

Alergia to jedna z najczęściej występujących dolegliwości wśród najmłodszych maluchów. Mamy starają się dmuchać na zimne i ograniczają kontakt dziecka z roztoczami, zachowując szczególną czystość w domu. Pozbywają się dywanów, ograniczają ilość pluszowych zabawek w pokoju dziecka i codziennie ścierają kurze. Często jednak zapominają o regularnym praniu pościeli swojego maleństwa.
Czytaj więcej »Pościel dla małego alergika

Najlepsze miejsce na biurko

Coraz częściej biurko w naszym domu staje się nie tylko centrum pracy ale i rozrywki. Im bardziej wydłuża się lista jego funkcji, tym trudniej znaleźć dla niego odpowiednie miejsce. Zanim zaczniemy przemeblowywać swoje mieszkanie w poszukiwaniu idealnej lokalizacji kącika biurowego, warto dokładnie zaplanować przestrzeń.
Czytaj więcej »Najlepsze miejsce na biurko

Jak wybrać zimową kołderkę dla niemowlaka?

Noce stają się już coraz chłodniejsze. Pod lekką, letnią kołderką twojemu maleństwu może być już zimno. Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze poszewek? Jaka kołderka będzie najbardziej odpowiednia? Poniżej przedstawiamy kilka porad, które pomogą zatroskanym rodzicom wybrać odpowiedni zestaw pościeli.
Czytaj więcej »Jak wybrać zimową kołderkę dla niemowlaka?